Vyhrievané vložky do topánok

Kód: 8594048900887
Akcia
Značka: Backer
€48,39 –17 %
vyhřívané vložky do bot detail Backer
€48,39 –17 % €40,33 €33,61 bez DPH
Skladom (7 ks)

Univerzálna veľkosť do prednej polovice topánok. výdrž 6-8 hodín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyhrievané vložky do topánok (ohrievač nôh i topánok)

Príkon: 2 + 2W
Rozmer: 11,5x8cm - univerzálna veľkosť do prednej polovice topánok
Farba: čierna

Dĺžka vodičov od vložky k puzdru batérie je: 60cm

Popis:
Výrobok obsahuje jeden pár vyhrievacích ohybných vložiek (do ľavej a pravej topánky). Každá vyhrievacie vložka, v ktorej je zalisovaný plochý odporový drôtik (obdobne, ako u vyhrievaných spätných zrkadiel) je napájaná dvoma AA tužkovými batériami (najlepšie akumulátorovými batériami pre možnosť dobíjania - nie sú súčasťou dodávky - je možné si ich tu priobjednať), každá o napätí 1 , 5V.
(Výhodou je, že v prípade, kedy sa Vám dobíjacie batérie vybijú a nemáte po ruke náhradný, je možné použiť bežné tužkové batérie, ktoré možno kúpiť takmer všade - majú ale samozrejme kratšiu výdrž.)


Batérie sú uložené v puzdre so spínačom, ktoré je vodičom prepojené s vykurovacou fóliou vo vyhrievacej vložke.
Puzdro pre batérie je pevne spojené s nastaviteľným pružným pásom so suchým zipsom, ktorý sa pripevňuje priamo na topánku, alebo čižmy (alebo na lýtkovú časť nohy pod kolenom) - viď foto.
Povrchová teplota vykurovacích vložiek je cca 27-33 ° C podľa vonkajšej teploty, typu topánok atď.
Batérie vydržia pri plnom zapnutí ca 4 hodiny podľa typu a kvality batérií (akumulátorov), pri regulácii spínačom ca 6-8 hodín podľa potrebného tepla.
Regulácia je možná 2-polohovým spínačom (zapnuté - vypnuté), ktorý je umiestnený na dobre prístupnom mieste mimo obalu batérií. Teplo sa v topánke kumuluje a pri pocite zvýšeného tepla možno vypínač vypnúť a pri pocite chladu zase zapnúť.
Veľkosť vložky je univerzálna 37 - 45, je vytvarovaná pre predné polovicu chodidla a prsty (ktoré v zime zlým prekrvením a teda chladom trpia najviac), nie pod pätu.
Je možné striedať v rôznych pároch topánok alebo - pre trvalé používanie - z fólie odstrániť silikónový papier - a prilepiť vykurovacie vložky do vybraného páru topánok.
Vhodné do všetkých druhov topánok, vr. lyžiarskych.
Vyrobené vo Švédsku.

Výrobok je dodávaný bez batérií.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyhrievané oblečenie a doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: