Al fólia Alubar 110, 75m2, 1,5x50m

Kód: 5030611
€142,08 €118,40 bez DPH
Skladom (25 balenie)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Al fólia slúži k separácii zalievacej zmesi od tepelnej izolácie a k roznášanie teploty vykurovacieho kábla v ploche.

Detailné informácie

Podrobný popis

Al fólia je vystužená mriežkou zo skleného vlákna pre vyššiu pevnosť a odolnosť pri inštalácii vykurovacích káblov a zalievanie betónom alebo anhydritom.

Balenie 75m² (1,5 x 50m)

Parotesná fólia TEGOLA ALUBAR je viacvrstvová armovaná parotesná fólia s plošnou hmotnosťou 110 g/m2, ktorá sa skladá z Hliníkovej hrubostennej metalizovanej PP fólie, PP, výstužnej mriežky a PE fólie. Vďaka týmto materiálom je zaistená výborná parotesnosť, vysoká pevnosť a dlhá životnosť, vďaka reflexnej vrstve dochádza k odrážaniu sálavého tepla späť do interiéru a tým zvýšeniu tepelnoizolačných parametrov strešných konštrukcií. Vhodná je predovšetkým na interiérovú stranu tepelných izolácií v priestoroch pod strechou a je použiteľná vo vetraných aj nevetraných strechách.

Prednosti Parotesné fólie TEGOLA ALUBAR

vysoká reflexivita
vysoká parotesnosť
vysoká pevnosť
dlhá životnosť

Montáž Parotesné fólie

Fólie je možné pripevniť buď sponkami mechanickej zošívačky alebo systémovými obojstranými páskami a tmelom. Je nutné utesniť každý mechanický prienik a starostlivo zlepiť jednotlivé pásy fóliou vhodnou páskou. Fólia nesmie byť dlhodobo vystavená UV žiareniu ani poveternostným vplyvom.

Dodatočné parametre

Kategória: Pásky, fólie, výstražné štítky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: