Vykurovacia rohož do sprchového kúta - teplo pre vaše nohy

Chcete si dopriať ešte väčší komfort pri sprchovaní? Riešením môže byť vykurovacia rohož do sprchovacieho kúta. Táto inovatívna technológia vám umožní mať teplé nohy aj v tej najchladnejšej zime.

Vykurovacia rohož je jednoducho inštalovateľná a pripojiteľná k elektrickej sieti. Je vyrobená z odolného materiálu, ktorý ľahko znáša vlhké prostredie. Vďaka svojmu tenkému dizajnu sa pohodlne zmestí do sprchovacieho kúta a nezaberie vám žiadne cenné miesto.

Ako vykurovacia rohož funguje? Je vybavená elektrickým vykurovacím káblom, ktorý je rovnomerne rozložený po celej ploche rohože. Po zapnutí zahreje rohož na príjemnú teplotu, ktorá vám poskytne pohodlný pocit tepla pod nohami. Môžete si tak užívať sprchu alebo vaňu bez nepríjemného chladu z podlahy.

Vykurovacia rohož do sprchovacieho kúta je nielen praktická, ale aj energeticky úsporná. Môžete ju jednoducho regulovať podľa svojich potrieb a nastaviť tak optimálnu teplotu. Vďaka tomu ušetríte na nákladoch za vykurovanie vody, pretože nemusíte používať takú vysokú teplotu na dosiahnutie komfortu.

Nielenže vykurovacia rohož prináša príjemné teplo, ale tiež pomáha zabraňovať vzniku plesní a baktérií v sprchovacom kúte. Teplá podlaha totiž zabraňuje vytváraniu vlhkého prostredia, ktoré je ideálne na ich rast. Vaša kúpeľňa tak zostane hygienicky čistá a zdravá.

Bezpečné pripojenie vykurovacej rohože k elektrickej sieti cez prúdový chránič je samozrejmosťou na dodržanie podmienok platných noriem STN.

Prečo si teda neurobiť radosť vykurovacou rohožou do sprchovacieho kúta? Prineste si do svojej kúpeľne príjemné teplo a komfort, ktorý oceníte každý deň. Užite si každú sprchu alebo kúpeľ s teplými nohami a uvoľnenými svalmi.