Univerzálny GSM komunikátor a ovládač, GD-02K-DIN

Kód: GD-02K-DIN
€143,49 –8 %
GD 02K DIN max JPG kopie
€143,49 –8 % €132,21 €110,18 bez DPH
Do týždňa

Vzdialené ovládanie elektrických zariadení pomocou SMS alebo prezvonením. Umožňuje napr. Diaľkovo zapnúť / vypnúť kúrenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

GD-02K-DIN Univerzálne GSM komunikátor a ovládač

Univerzálny GSM komunikátor a ovládač GD-02K-DIN umožňuje ovládať a sledovať stav najrôznejších spotrebičov na diaľku. Ovládanie možno vykonávať pomocou štandardnej SMS alebo prezvonením. GD-02K-DIN obsahuje záložný akumulátor, ktorý zaistí funkciu aj pri výpadku napájania. Výrobok je určený pre inštaláciu na DIN lištu. Nastavenie funkcií možno vykonávať pomocou SW GD-Link verzie 2.3.0. a vyššie (ďalej len GD-Link) a počítača pripojeného k GD-02K-DIN MicroUSB káblom (je súčasťou dodávky) alebo tiež vzdialene pomocou dátového GSM pripojenia (GPRS).

Režimy prevádzky:

ovládanie

2 výstupov - silového alebo signálneho - aktivuje / deaktivuje výstup s možnosťou nastavenia časového impulzu (1 s - 24 h)
Pomocou SMS alebo prezvonením z až 100 telefónnych čísel

sledovanie stavu

pomocou vstupu sleduje stav iného zariadenia (výpadok prúdu, poruchu, atď.)

meranie teploty

s použitím snímača teploty JB-TS-PT1000 meria aktuálnu teplotu a reportuje prekročení nastavenej limitnej hodnoty

termostat

s použitím snímača teploty JB-TS-PT1000 meria aktuálnu teplotu a podľa nastavenej teploty (požadovanej alebo nemrznúcej) spína silový výstup REL1 (napr. elektrokotol, priamotop, apod.). Požadovanú a nemrznúcu teplotu možno vzdialene SMS príkazom nastaviť a prepínať sa medzi nimi.

Počítadlo impulzov

umožňuje pripojiť až dva externé merače spotreby s impulzným výstupom (ako napr. elektromery, plynomery alebo vodomery) alebo jeden merač rozlíšením nízkeho a vysokého tarifu. Režim počítadla impulzov poskytuje formou SMS informáciu o ich aktuálnom stave alebo prekročenie nastavených hladín.

Dodatočné parametre

Kategória: Do rozvádzača
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie