Univerzálny GSM komunikátor a ovládač, GD-02K-DIN

Kód: GD-02K-DIN
€154,72 –13 %
GD 02K DIN max JPG kopie
€154,72 –13 % €133,52 €111,27 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Vzdialené ovládanie elektrických zariadení pomocou SMS alebo prezvonením. Umožňuje napr. Diaľkovo zapnúť / vypnúť kúrenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

GD-02K-DIN Univerzálne GSM komunikátor a ovládač

Univerzálny GSM komunikátor a ovládač GD-02K-DIN umožňuje ovládať a sledovať stav najrôznejších spotrebičov na diaľku. Ovládanie možno vykonávať pomocou štandardnej SMS alebo prezvonením. GD-02K-DIN obsahuje záložný akumulátor, ktorý zaistí funkciu aj pri výpadku napájania. Výrobok je určený pre inštaláciu na DIN lištu. Nastavenie funkcií možno vykonávať pomocou SW GD-Link verzie 2.3.0. a vyššie (ďalej len GD-Link) a počítača pripojeného k GD-02K-DIN MicroUSB káblom (je súčasťou dodávky) alebo tiež vzdialene pomocou dátového GSM pripojenia (GPRS).

Režimy prevádzky:

ovládanie

2 výstupov - silového alebo signálneho - aktivuje / deaktivuje výstup s možnosťou nastavenia časového impulzu (1 s - 24 h)
Pomocou SMS alebo prezvonením z až 100 telefónnych čísel

sledovanie stavu

pomocou vstupu sleduje stav iného zariadenia (výpadok prúdu, poruchu, atď.)

meranie teploty

s použitím snímača teploty JB-TS-PT1000 meria aktuálnu teplotu a reportuje prekročení nastavenej limitnej hodnoty

termostat

s použitím snímača teploty JB-TS-PT1000 meria aktuálnu teplotu a podľa nastavenej teploty (požadovanej alebo nemrznúcej) spína silový výstup REL1 (napr. elektrokotol, priamotop, apod.). Požadovanú a nemrznúcu teplotu možno vzdialene SMS príkazom nastaviť a prepínať sa medzi nimi.

Počítadlo impulzov

umožňuje pripojiť až dva externé merače spotreby s impulzným výstupom (ako napr. elektromery, plynomery alebo vodomery) alebo jeden merač rozlíšením nízkeho a vysokého tarifu. Režim počítadla impulzov poskytuje formou SMS informáciu o ich aktuálnom stave alebo prekročenie nastavených hladín.

Dodatočné parametre

Kategória: Do rozvádzača
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: