Vyhrievanie nôh TOE WARMER

Kód: 8033355780220
€3,09 €2,58 bez DPH
Skladom (51 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Instantné ohrievač nôh s výdržou cca. 6hodín / cca.40 ° C, obsah balenia: 1pár

Detailné informácie

Podrobný popis

Made in JAPAN

Ohrievače nôh sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla využívajúcim výlučne prírodných nehorľavých materiálov.

 

Ako používať ohrievače nôh?

Jednoducho otvorte vonkajší obal a vystavte sáčok pôsobeniu vzduchu. Nie je potreba žiadneho trepanie alebo niečoho podobného. Odstráňte papierový obal a umiestnite lepivou vrstvou na ponožku do miest nad alebo pod prstami A VLOŽTE do lyžiarok ALEBO INÉHO OBUVI. OHRIEVAČ VÁS BUDE hrať viac AKO 6 HODÍN PRIAMO V topánke !!!

Pre najlepšie výsledky používajte ohrievače v uzavretých miestach s obmedzeným prístupom vzduchu. Nepoužívajte priľnavú vrstvu priamo na pokožku.

Priemerná teplota 38 ° C, maximálne 42 ° C keď je ohrievač používaný podľa návodu, po dobu 6 a viac hodín. Každé balenie obsahuje 2 kusy.

Zloženie: Železo, voda, aktívne uhlie a soľ.

Sú ohrievače opakovane použiteľné?

Nie. Ohrievače sú určené na jednorazové použitie.
Sú ohrievače použiteľné aj pri preprave zvierat?

Áno, požívajú sa pri preprave mnohých druhov zvierat na to, aby zaistili toľko potrebné teplo počas dopravy a to až po dobu 40 hodín. Tiež sa používajú v špeciálnych oblekoch pre psov napr. Pri vonkajších prechádzkach v chladnom počasí.

Prečo je na obale upozornenie "Nepoužívajte priamo na pokožku"?

Ohrievače vyžarujú teplo a niektorí ľudia môžu byť veľmi citliví na vyššie teploty alebo môžu horšie rozpoznať, kedy je ohrievač príliš horúci.


Prečo sú niektoré ohrievače teplejšie a vydržia dlhšie?

Teplota aj doba pôsobenia sú ovplyvnené silou chemickej reakcie. Pre rôzne účely sú vhodné rôzne druhy.Proto Vám ponúkame viac druhov ohrievačov, aby ste si mohli vybrať typ podľa Vášho priania a potreby.


ohrievače

Ohrievače sú vždy s Vami, pripravené na okamžité použitie v prípadoch rýchle, pohodlné a v niektorých prípadoch aj život zachraňujúce potreby zdroja tepla.

Ohrievače boli na najvyšších miestach sveta ... na Južnom i Severnom póle, s profesionálnymi výskumníkmi aj skúsenými horolezcami. Tí veľmi dobre chápu potrebu okamžitého tepla na ktoré sa dá spoľahnúť, keď ste len vy ... .a chlad.

OHRIEVAČE NÔH - TOE Warmers sú veľmi efektívnym riešením na chladné nohy. Vyrobené na použitie na miestach ako sú topánky, kde je obmedzený prístup vzduchu. Tento zdroj tepla skvele drží na jednom mieste v topánke vďaka unikátnej priľnavé vrstve. Poskytuje teplo od 38º C do maximálnych 42º C po dobu 6 a viac hodín.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyhrievané oblečenie a doplnky
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: